Sertifikalı Organik Ürünler

Doğal Ürünler

Genel Bilgiler


Şifalı Bitkiler

Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu mucize bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.

Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.

Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 doğal halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır. 

Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.  

Acı Cehre ÇAYININ en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.

 

ETKİLERİ :

KİLO KONTROLÜNÜ KOLAYLAŞTIRMAYA VE KİLO VERMEYE  YAĞ KAYBINI HIZLANDIRMAYA, YAĞSIZ KAS KİTLESİNİ ARTIRMAYA,   TATLIYA OLAN İŞTAHIN AZALMASINA VE KESİLMESİNE,   DAHA AZ BESLENEREK DAHA ZİNDE VE GÜÇLÜ KALMAYA,   DİYABETİKLERDE KAN ŞEKERİNİ DÜZENLEMEYE,   LDL- KOLLESTEROLÜ AZALTMAYA, İYİ HUYLU HDL-KOLLESTEROLÜ YÜKSELTMEYE,   KABIZLIĞI ÖNLEMEYE, HAZMI KOLAYLAŞTIRMAYA VE ŞİŞKİNLİĞİ GİDERMEYE,  YARDIMCI OLUR.....

Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.   Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır. Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.  Antioksidanların kanseri, kalp hastalığını, yaşa bağlı görme bozukluğu ve yaşlanmaya eşlik eden pek çok başka hastalığı ve durumu önlemeye yardımcı olduğu ortaya konmuştur.

Sabah kahvaltıdan önce 1 FİNCAN , öğle yemeğinden önce FİNCAN ve akşam yemeğinden önce 1 FİNCAN olmak üzere günde toplam 3 FİNCAN kullanılır.

Tamamen Bitki Kökenidir ve %100 DOĞALDIR.

Hamile, emziren ve hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez.

Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Acı Cehreden en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.

Yemeklerden 20-30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.